O nas

Audit4Business Sp. z o.o. została założona w 2008 r. przez byłych Senior Menedżerów renomowanych firm doradczych z tzw. Wielkiej Czwórki , posiadających wieloletnie doświadczenie w projektach dla międzynarodowych korporacji i grup kapitałowych należących do różnych sektorów gospodarki.

Nasz cel

Wypełnienie luki pomiędzy działającymi na polskim rynku dużymi firmami audytorskimi tzw. Wielkiej Czwórki a lokalnymi kancelariami.

Nasze specjalizacje

Specjalizujemy się w badaniu większych podmiotów oraz złożonych transakcji, obejmujących również połączenia i przekształcenia podmiotów gospodarczych.

Nasze doświadczenie obejmuje udział w opiniowaniu aktów prawnych z zakresu rachunkowości. Prowadzimy rozbudowaną działalność szkoleniową z zakresu rachunkowości oraz analizy finansowej.

O nas w liczbach

W uznawanej przez branżę za kluczowy wyznacznik rynkowej pozycji firm audytorskich 11. Edycji opiniotwórczego Rankingu Audytorów dziennika Rzeczpospolita, Audit4Business została sklasyfikowana na 17 pozycji w kategorii wartości średnich przychodów badanych podmiotów oraz na 26 pozycji w kategorii wartości średnich aktywów badanych podmiotów z grupy największych 500 przedsiębiorstw w Polsce.

Laureat "Gepardy Biznesu 2014"

W 2015 r. Spółka została zaliczona do grona 400 najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw  w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Instytut Nowoczesnego Biznesu oraz Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” otrzymując tytuł „Geparda Biznesu 2014”.

W konkursie analizowano dane finansowe 28.918 podmiotów z całej Polski.

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas, aby otrzymać odpowiedzi na swoje pytania

Audit4Business Sp. z o.o.
Złote Tarasy
ul. Złota 59
00-120 Warszawa

Telefon: (+48) 22 222 33 56
e-mail: info@audit4business.pl
Kontakt